Duyurular

 

Genel Müdürümüz Sayın Gamze Benlioğlu CNN TÜRK Kanalında konuk olduğu “İşin Uzmanı” programında işletmelerin büyümesi için önemli olan stratejilerden bahsediyor.

Bunlardan biri finansal kaynaklara erişim, diğeri ürünün yada hizmetin doğru pazarda hak ettiği fiyatla değer bulabilmesi yani doğru konumlandırılması, üçüncü olarak da günümüzde işletmeler taraf önemi çok daha fazla anlaşılmaya başlanan kurumsallık kavramıdır. Prowimn Consulting olarak 10 yıldır bu alanlarda işletmelere değer katmak ve firmaların büyümesini sağlamak için çalışıyoruz. Proje danışmanlığı departmanımızda hem ulusal, hem uluslararası fonlar ve teşviklerden firmalarımızın yararlanabilmesi için proje geliştirme ve yürütme hizmeti veriyoruz.

Devamını Oku...


 

20 Nisan Çarşamba günü yayımlanan 31815 Resmi Gazete ’de Türk Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması ve Bilişimin Yıldızları (E–Turquality) Programı Hakkında Cumhurbaşkanlığı kararı yürürlüğe girdi. Kararın amacı; şirketler, iş birliği kuruluşlar ve kurumların; uluslararası pazarlarda rekabet avantajı kazanmaları amacıyla alt yapılarının ve kurumsal kapasitelerinin güçlendirilmesi, ürün ve hizmetlerinin yurt dışında tanıtımı, pazarlanması tutundurulması, markalaşması ve ihracata hazırlanması için gerekli faaliyetlere ilişkin giderlerin desteklenmesidir.  

 

2012 yılında, iş dünyasının potansiyelini yükseltmek ve işletmelere değer katma misyonuyla kurulan Prowin Consulting, her geçen gün artan tecrübe ve bilgi birikimiyle Hibe-Teşvik Programları Danışmanlığı, Proje Yönetimi, İhracat Danışmanlığı, Kurumsal Gelişim ve Turquality Danışmanlığı hizmetlerine devam etmektedir. Prowin, geçen 11 yılda 3500’den fazla işletmeye değer katmış, verdiği 500’den fazla eğitimle sektöre insan kaynağı yetiştirmiş ülkemizde danışmanlığın hakkını verebilen, güven ilişkisi içerisinde müşterilerine katma değerli çözümler sunan ve sektöre yön veren bir merkez konumuna gelmiştir. İnsan odaklı yaklaşımıyla danışan firmaları, kendinden üstün tutarak; dürüst, kalite odaklı, titiz çalışmalarla, onların hedeflerine olan yolculuklarında süresiz yanlarında olmaktadır.

Devamını Oku...


 

PROWIN MÜHENDİSLİK

Mahall İş Merkezi C2 Blok No:85 Çankaya/Ankara

Telefon: +90 312 999 70 27
Fax: +90 216 629 94 06
Email: info@prowindanismanlik.com

PROWIN İSTANBUL

Barbaros Mah. Kardelen Sokak Palladium Tower Kat 10 No: 2
Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 216 687 08 27
Fax: +90 216 629 94 06
Email: info@prowindanismanlik.com

PROWIN HOLLANDA

Prowin Netherlands: Aartsbisschop
Romerostraat 157, 3573 AG
Utrecht/Netherlands

Telefon:+310619786423

Email: netherlands@prowindanismanlik.com