Prowin

Hakkımızda

PROWIN DANIŞMANLIK günümüz dünyasında, alanının en büyüğü olan ya da olmayı hedefleyen şirketlerin en doğru fırsatları yakalamaları ve önlerindeki engelleri kaldırmaları için yanlarında olmaya devam etmektedir.

PROWIN, iş dünyasının potansiyelinin yükseltilmesi amacıyla 2012 yılında kurulmuş alanının öncü danışmanlık şirketidir. Bugün, felsefemizi oluşturan bütünsel yaklaşım stratejimizle iş birliğimizi sürdürdüğümüz şirketlere gelişim ve geliştirme destek programlarından başlayarak Ar-Ge, Ür-Ge, İnovasyon, Teknoyatırım ile birlikte Tübitak, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Kalkınma Ajansları destekleri ile güçlendirmeye devam ediyoruz. İnsan odaklı yaklaşımımızla danışan firmalarımızı kendimizden üstün tutup dürüst, kalite odaklı, titiz çalışmalarımızla onların hedeflerine olan yolculukların süresiz yanlarında oluyoruz.

Danışanlarımızın ivmeyle devam eden büyümelerini global dünyada da sürdürmeleri için Uluslararası Ticaret hizmetimizle de doğru pazar hedeflerine yönelmeleri konusunda onlarla birlikte yürüyoruz. Karşılaşacakları hiçbir zorluğun işletme hedeflerine engel olmaması için sizinle birlikte hep bir adım ötedeyiz.

Çünkü inanıyoruz ki;

“Her zorlukla beraber bir kolaylık mutlaka vardır”